Зустріч студентів з адвокатом О. Курдалевською

23 березня 2018 року відбулась зустріч студентів з адвокатом Курдалевською Оленою Вікторівною на тему: «Захист права власності»

Вже стало доброю традицією на кафедрі цивільного права та процесу запрошувати до студентів представників різних видів юридичних професій.

Сьогодні на зустріч до майбутніх юристів завітала майстриня своєї справи – адвокат Олена Курдалевська, яка поділилася спогадами про навчання у стінах Університету, професійним досвідом роботи та нюансами адвокатської практики.

Після розповіді, пані Олена надала студентам унікальну можливість попрацювати з «живими кейсами» у командах. Студенти з захопленням занурились у вирішення справ, обрали ефективну стратегію та тактику судового захисту.

Від імені студентів та керівництва висловлюємо щиру подяку адвокату Олені Курдалевській за чудовий та результативний візит! Студенти з нетерпінням чекатимуть на нові зустрічі!