Відбувся І етап Правового турніру

29 березня відбувся І етап Правового турніру, який організувало Наукове товариство студентів ННІ права.

З вітальним словом до учасників турніру звернулася заступник директора ННІ права з наукової роботи, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та кримінології Жерж Наталія Анатоліївна, яка побажала всім успіхів і гарних результатів. Також із побажанням показати гідні результати звернулися старший викладач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Павлюх Ольга Анатоліївна та Голова НТС ННІП Макарук Лілія.

Загалом, участь у турнірі взяли 24 студенти 2-5 курсів. Учасникам дали змогу перевірити свої знання з базових галузей права, а саме: цивільного права, кримінального права, адміністративного права, конституційного права, фінансового права та міжнародного права. Знання оцінювалися на підставі правильної відповіді на тестові завдання закритого типу.

Згідно із правилами проведення турніру до ІІ етапу пройшли 12 студентів відповідно до рейтингового списку учасників. Нагадаємо, що ІІ етап Правового турніру відбудеться наприкінці квітня.

Дякуємо усім, хто завітав, а також вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів та відмінних результатів у ІІ етапі!