Зустріч з адвокатом Олександром Журавським

27 березня 2018 р. майстер-клас для студентів наукового гуртка «Цивіліст» кафедри цивільного права та процесу ННІ права провів старший партнер адвокатського об’єднання «АПЕЛЛА», адвокат, кандидат юридичних наук Олександр Анатолійович Журавський, випускник нашого ВЗО 2004 року!

У ході тематичної зустрічі, студенти мали можливість поспілкуватися з відомим адвокатом, поставити йому хвилюючі запитання, перейняти неоціненний досвід. Зокрема, майбутні юристи довідались про те, як підготувати себе до роботи в адвокатурі, які труднощі доведеться подолати. Також обговорили нагальні правові проблеми та реформи, що відбуваються в Україні.

Подібні зустрічі не рідкість для студентів-правників. Вони регулярно зустрічаються з представниками практичної сфери, що дає змогу визначити себе в юриспруденції та зробити в подальшому вірний професійний вибір.