В Університеті пройшли змагання з гирьового спорту

29 березня 2018 в Університеті державної фіскальної служби України відбулися змагання з гирьового спорту збірних команд навчально-наукових інститутів, факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції й Ірпінського державного коледжу економіки та права.

Церемонію відкриття змагання провели: начальник центру студентського спорту УДФСУ Вадим Юрійович Гаєвий; начальник відділу професійної підготовки ГУНП Київської області Ігор Володимирович Лисюк; перший заступник голови обласної організації «Динамо» Олена Леонідівна Гаврилко. Головний суддя змагань: кандидат наук з фізичного виховання і спорту, полковник податкової міліції, майстер спорту з гирьового спорту Олександр Миколайович Лаврентьєв.

За результатами загальнокомандних змагань призові місця розділилися наступним чином:

1 місце – ФПППКППМ;

2 місце – ННІ ЕОМС;

3 місце – ННІ ОАА;

4 місце – ННІ ФБС;

5 місце – ІДКЕП.

Бажаємо переможцям та всім учасникам заходу натхнення та сил для того, аби не зупинятись та завжди йти до своєї мети!