Студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасності в контексті соціально-психологічного знання»

Завідувач кафедри психології та соціології Олена Геннадіївна Льовкіна, д.фісос.н., професор виступила із доповіддю «Психологія в контексті сучасного ринку праці», у якій наголосила на вимогах сучасного суспільства до формування висококваліфікованого фахівця, затребуваного на ринку праці.

Доцент кафедри Олени Василівни Войтенко, к. психол. н. у доповіді «Як реклама впливає на нашу свідомість» проаналізувала основні чинники і механізми маніпулювання свідомістю особистості під час перегляду реклами.

Сімейний психолог, психотерапевт, розстановник, засновник Persona Центр партнерських стосунків Роман Мельниченко під час ворк-шопу «Він і вона: коли стосунки складаються вдало?» наочно познайомив учасників конференції із основними принципами побудови щасливих партнерських відносин.

Майстер-клас професора кафедри Миколи Васильовича Семиліта, к. психол. н., доцента дозволив учасникам конференції спроектувати власне майбутнє за допомогою методу «психодрама». Учасники мали унікальну можливість взяти у ньому особисту участь і відчути магічний вплив психодрами на собі. Окрім цього, жвавий інтерес публіки був викликаний методиками застосування кольору у психології.

Дякуємо спікерам і учасникам конференції за плідну співпрацю.