До Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів» відбувся конкурс на кращу годівницю та шпаківню

Головною метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення студентами Університету ролі та значення птахів в житті лісу, виховання гуманного ставлення до птахів, інтересу до їх охорони, формування відповідальності за стан оточуючого природного середовища, сприяння вихованню активної життєвої позиції учасників акції.

Учасників конкурсу привітав з нагоди Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів» Ректор Пашко Павло Володимирович.

Склад журі:

Шевчук Олег Анатолійович – перший проректор з навчально-методичної та виховної роботи;

Казимир Михайло Миколайович – проректор з інфраструктури;

Мазур Владислав Олександрович – заступник завідувача відділу організації виховного процесу та соціальних питань.

У номінації «Найкраща годівниця» переміг курсант I-го курсу Ярослав Яремченко. У номінації «Хатинка для птахів» перемогла група ННІ обліку, аналізу та аудиту ФБР-17-5к. Студенти отримали грамоти та подарунки.

Дякуємо всім, хто брав участь у конкурсі!