Проведено науковий семінар на тему: «Актуальні проблеми вчинення правочинів в е-формі».

3 квітня 2018 р. на кафедрі цивільного права та процесу професором кафедри, доктором юридичних наук, професором Новицьким А.М. проведено науковий семінар на тему: «Актуальні проблеми вчинення правочинів в е-формі».

В ході семінару були висвітлені актуальні проблеми вчинення правочинів у е-формі, що виникають зокрема у випадках: вчинення деяких категорій правочинів через мережу Інтернет; укладення та виконання правочинів із іноземними особами; окремі проблеми судового розгляду спорів, що грунтуються на правочинах, вчинених в е-формі, а також деякі інші проблемні питання. Окреслено шляхи вирішення вказаних проблем.