Семінар на тему «Плагіат як спосіб порушення авторських прав та академічної доброчесності»

11 квітня 2018 р. на кафедрі цивільного права та процесу д.ю.н., професором кафедри Новицькою Наталією Борисівною проведено науковий семінар на тему «Плагіат як спосіб порушення авторських прав та академічної доброчесності», який присвячено визначенню поняття «плагіат» та його проявам у сучасній науковій діяльності.

В ході семінару розглянуті питання як щодо загальної характеристики цього явища: історичний розвиток, види плагіату тощо, так і – безпосередньо щодо запобігання: попередження, виявлення, відповідальність за допущення плагіату.

Жваві дискусії викликали питання визначення та обсягу плагіату у різних видах дипломних робіт, академічної відповідальності, та деякі інші. За результатами обговорення було вказано на окремі проблемні питання врегулювання запобігання допущенню академічному плагіату та відповідальності за його допущення.