ІІІ місце  у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю “Економіка”

ІІІ місце у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю “Економіка”

21 травня 2018 року на базі кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична он-лайн-конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю “Економіка”.

Конкурсна комісія розглянула 85 студентських наукових робіт 143 авторів, що надійшли з 46 закладів вищої освіти з 14 країн світу.

Участь у конкурсі прийняли студенти з України, Польщі, Угорщини, Туреччини, Німеччини, Латвії, Словаччини, Грузії, Алжиру, Іспанії, Італії, Франції, Сербії, Республіки Кіпр. На Конкурс подавалися самостійно підготовлені студентами наукові роботи (не більше двох авторів), які є пріоритетними, інноваційними або пошуковими за своїм характером у межах певної спеціальності.

Текст роботи і супровідні документи оформлялися національною та англійською мовами.

На підсумковій конференції виступило 35 студентів із 24 закладів вищої освіти з 10 країн.

На підставі аналізу конкурсних робіт та виступу учасників конференції галузева конкурсна комісія вирішила визнати роботу студентів Кущ Марії Олександрівни (гр. МСБi-15-2, ННІ економіки, оподаткування та митної справи Університету ДФС України) та Добривечір Анастасії Юріївни (Ягеллонський університет, м. Краків, Польща) однією із кращих та нагородити почесним ІІІ місцем.

Тема наукової роботи: «Економічні збитки від забруднення водних об`єктів суб`єктами господарювання: теоретичний та прикладний аспект». Науковий керівник: Авраменко Н.Л., к.т.н., доцент, завідувач кафедри товарознавства та техногенно-екологічної безпеки НУДФСУ.

Професорсько-викладацький склад кафедри висловлює щиру подяку Марії і Анастасії, бажає творчої наснаги та майбутніх перемог!