Студенти НУДФСУ вибороли призове місце у престижному конкурсі

Команда Національного університету державної фіскальної служби України (НУДФСУ) у складі студентів Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи «The Tax Agents»  взяла участь у престижному Всеукраїнському конкурсі LoNG – 2018 (Look of New Generation/ Погляд нового покоління).

За перемогу у ньому також боролися представники із різних закладів вищої освіти України, які представили свої проекти з вирішення проблеми водовідведення у місті Дубно. Результати досліджень команд оцінювали: керівники ПрАТ «Дубномолоко», директор КП «Дубноводоканал», Голова Правління ГС «Мережі ГД ООН в Україні», директор УАРМБО та президент Київської Бізнес Школи.

За результатами конкурсу команда «The Tax Agents» виборола третє місце, поступившись тільки учасникам із Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, які посіли 2 місце та ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана», які здобули перемогу.