На кафедрі фінансів імені Л. Л. Тарангул відбулися успішні захисти магістерських робіт

На кафедрі фінансів імені Л. Л. Тарангул Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи Університету державної фіскальної служби України завершилися захисти випускних кваліфікаційних (дипломних) робіт другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Приємно відзначити, що магістри-фінансисти продемонстрували високий рівень здобутих ними знань та вміння  застосовувати їх на практиці.

Щиро бажаємо молодим фахівцям успішного кар’єрного зростання, мудрих рішень, цікавої роботи та подальшого саморозвитку!