В ННІ інформаційних технологій обговорили роль штучного інтелекту у сучасному світі

У Навчально-науковому інституті інформаційних технологій відбулася лекція на тему «Математика природи», яку прочитав всесвітньо відомий вчений, доктор технічних наук, професор Ярослав Виклюк. Науковець розповів студентам про розвиток та застосування штучного інтелекту у нашому сьогоденні.

Студенти дізналися, що штучний інтелект – це унікальний продукт технічного прогресу, що дає змогу машинам вчитися, використовуючи людський і власний досвід, пристосовуватися до нових умов в рамках свого застосування, виконувати різнопланові завдання, які тривалий час були під силу лише людині, прогнозувати події й оптимізувати ресурси різного характеру.

Багатьом людям здається, що штучний інтелект – це далеке майбутнє, але ми з ним стикаємося щодня. Саме тому, ННІ інформаційних технологій планують створення навчально-наукової лабораторії штучного інтелекту.