Відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»

В Національному університеті державної фіскальної служби України було проведено I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа». Організувала захід кафедра фінансових ринків ННІ фінансів, банківської справи на чолі з д. е. н., професором, Заслуженим діячем науки і техніки України, завідувачем кафедри – Світланою Василівною Онишко.

До складу організаційного комітету увійшли: д. е. н., професор, завідувач кафедри фінансових ринків Онишко С. В., д. е. н., професор кафедри фінансових ринків Воронкова О. М., к. е. н., доцент кафедри фінансових ринків Богріновцева Л. М., к. е. н., доцент кафедри фінансових ринків Вергелюк Ю. Ю., старший викладач кафедри фінансових ринків Венгуренко Т. Г., старший викладач кафедри фінансових ринків Федина В. В. та старший викладач кафедри фінансових ринків Шевчук Ю. В.

Участь в олімпіаді взяли 16 студентів  III-V курсів, які повинні були вирішити конкурсне завдання, що включало 2 блоки завдань, а саме: тестовий блок (30 тестових завдань) та розрахунковий блок (2 задачі). Максимальна кількість балів, яку могли отримати здобувачі вищої освіти – 100 балів.

Зі вступним словом до учасників звернувся директор  ННІ фінансів, банківської справи доктор економічних наук, професор, академік АЕН України Михайло Кужелєв. «Бажаю успіхів! Нехай виграє найрозумніший студент, який гідно представить наш навчальний заклад на II етапі олімпіади»,- побажав він.

За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа» перемогу в олімпіаді здобули:

І місце – Дудник Лілія Романівна (група ФБД-15-4);

ІІ місце – Моренець Віталій Миколайович (група ФМД-18-1);

ІІІ місце – Приходько Єлизавета Сергіївна (група ФБД-15-4).

Переможці набули права представляти наш Університет у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа», що відбудеться 22-24 квітня 2019 року у Тернопільському національному економічному університеті.

Вітаємо учасників та бажаємо успіхів переможцям у ІІ етапі олімпіади!