Звіт про результати проведення олімпіади з психології

Звіт про результати проведення олімпіади з психології

Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Психологія».

20 березня 2019 року в Навчально-науковому інституті гуманітарних наук Університету ДФС України відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Психологія». Олімпіаду було організовано і проведено кафедрою психології та соціології. До складу організаційного комітету увійшли: доцент кафедри психології та соціології Пєтухова І.О., старший викладач кафедри психології та соціології Харіна О.Є.
У заході взяли участь 27 студентів з різних Навчально-наукових інститутів. З привітальним словом, побажаннями успіху учасникам та короткою промовою про значущість та актуальність вивчення психології до студентів звернулася старший викладач кафедри психології та соціології Харіна О.Є.
Конкурсні завдання містили теоретичні, тестові питання та практичні завдання. Зміст завдань передбачав перевірку як теоретичних знань, так і практичних навичок студентів з психології.
За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Психологія» перемогу в олімпіаді здобули:
І місце – Кравченко Владислава Олександрівна (група ПБП – 18-3)
ІІ місце – Бескидевич Оксана Анатоліївна (група ПДБО – 18-2); Довга Маргарита Олександрівна (група ПБК-18-6); Колковець Світлана Степанівна (група ПДБА – 18-3);
ІІІ місце – Дмитрук Мар’яна Сергіївна (група ПДБО – 18-2); Довгополова А.Ю. (група ЕКБ-18-1).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *