З нагоди 23 річниці Навчально- наукового інституту фінансів , банківської справи кафедрою банківської справи та фінансового моніторингу були проведені цікаві заходи

14.03.2019 р.   інтелектуальна гра “Найрозумніший майбутній банкір” виявлення активної та здібної молоді – майбутнього фахового потенціалу банківського сектору, 18.03.2019 р. засідання науково- дискусійний клуб “Банкір” з метою обговорення  актуальні питання та перспективних напрямків розвитку банківської діяльності і завершальним етапом 21.03.2019 р. було проведено квест “Сейф банкіра” з цікавими завданнями та цінними призами.