НУДФСУ розпочав співпрацю із Асоціацією сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME

У рамках декади Навчально-наукового інституту інформаційних технологій відбулося урочисте підписання угоди про співпрацю між Національним університетом державної фіскальної служби України та Асоціацією сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME.

Відтепер студенти зможуть практикуватися та набиратися досвіду в організації, головною метою якої є сприяння глобалізації освіти та науки, інтелектуальному розвитку людини, розвитку академічної мобільності, розвитку міжнародного освітнього та наукового співробітництва, задоволення освітніх та наукових інтересів своїх членів.

Студенти, які виявлять бажання стати членами організації, отримають можливості інтелектуальної самореалізації та розвитку, коло друзів та професійних контактів по всьому світу, преференції щодо участі в проектах Асоціації, а також участь в ексклюзивних заходах.