Кафедра журналістики, української словесності та культури взяла участь у Ярмарку професій

10 квітня в смт Баришівка відбувся «Ярмарок професій», організований Київським обласним центром зайнятості на базі  Центру позашкільної роботи «Мрія». Представникиви 16 вишів і коледжів демонстрували учням 9-11 класів Баришівського району відеофільми, презентації про переваги навчання в кожному з цих закладів.

Викладачі кафедри журналістики, української словесності та культури А.К. Павлова та Л.М. Науменко  розповідали про престижність та перспективність навчання в  Університеті державної фіскальної служби України, зокрема за спеціальністю «Журналістика». Представники УДФСУ розповсюджували роздатковий матеріал, обмінювалися контактами, відповідали на запитання. Особливо зацікавили  абітурієнтів спеціальності «Журналістика», «Міжнародне право», «Фізична культура і спорт», «Комп׳ютерні науки», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».  Майбутні абітурієнти найчастіше запитували про наявність гуртожитків та вартість проживання, кількість бюджетних місць, вартість навчання на денній та заочній формах, імовірний прохідний бал, урахування грамот та дипломів, участі в олімпіадах та конкурсах, творчого доробку, зокрема публікацій у газетах при вступі до університету за спеціальністю «Журналістика». 230 учнів відкрили для себе широкі можливості для навчання та самореалізації в Університеті державної фіскальної служби України.