В університеті обговорили розвиток національної економіки та правової системи України

У Національному університеті державної фіскальної служби України відбувся круглий стіл «Розвиток національної економіки та правової системи України: нові реалії і можливості в умовах започаткованих змін». Захід провели в рамках 18-ї Всеукраїнської студентської науково-практичної Інтернет-конференції з метою залучення студентів до обговорення проблем національної економіки та правової системи України. Організувала зустріч кафедра сучасних європейських мов Навчально-наукового інституту гуманітарних наук.

Участь в інтернет-конференції взяли 170 студентів, курсантів та молодих вчених із провідних закладів вищої освіти України, а саме: Київського національного торговельного-економічного університету, Національної академії Служби безпеки України (м. Київ), Національної академії внутрішніх справ (м. Київ), Національного авіаційного університету (м.Київ), Відкритого міжнародного університету розвитку «Україна» (м. Київ), Вінницького ННІ економіки Тернопільського економічного університету.

У рамках круглого столу було заслухано виступи студентів, які звучали  англійською, німецькою та французькою мовами, а також визначено найкращі доповіді. Серед них:

1. Аліна Мельниченко, тема доповіді: «The essence of human information rights in the information society»;
  2. Віктор Бізбіз, тема доповіді: «International ethics code of accountants»;
  3. Дарина Старинець, тема доповіді: «Modern customs in Great Britain»;
  4. Ярослав Винокуров, тема доповіді: «Property taxation in Ukraine: advantage disadvantages and reform perspectives»
  5. Дарина Вериженко, тема доповіді: «The way of overcoming obstacles of the eurointegration to European Union»;
  6. Анастасія Черепок, тема доповіді: «Trends in the development of customs in Poland»;
  7. Анастасія Нікончук, тема доповіді: «Freedom to pits or possibilities of balancing the development of territorial communities»;
  8. Софія Відливана, тема доповіді: «Tatsächliche probleme und anweisungen für die reform des vereinfachten steuersystems in der Ukraine».

Варто зазначити, що круглий стіл відбувся в рамках декади Навчально-наукового інституту гуманітарних наук. За результатами заходу учасники отримали Грамоти за активну участь у роботі круглого столу.