Відбулось перше засідання організаційного комітету конкурсу Києво-Святошинський районний  турнір юних правознавців.

20.09.2019 року у приміщені Управління освіти Києво-Святошинського району м. Києва відбулось перше засідання організаційного комітету конкурсу Києво-Святошинський районний  турнір юних правознавців.

Основним завданням Турніру є популяризація правових знань серед учнівської молоді, її виховання в дусі загальнолюдських демократичних цінностей; створення умов для реалізації та розвитку науково-дослідницьких, творчих здібностей здобувачів освіти, прищеплення їм навичок роботи в колективі, вміння формувати та відстоювати власну думку; залучення професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів закладів вищої освіти до роботи із обдарованою молоддю.

Модерував зустріч Голова Київської обласної організації Союзу юристів України Матьора М.

В обговорені організаційних питань проведення відповідного конкурсу взяли участь члени оргкомітету Петков С., д.ю.н., професор, Мацелик Т., д.ю.н., завідувачка кафедри фінансового права ННІ права Університету ДФС України, Шолкова Т., к.ю.н, доцент кафедри фінансового права ННІ права Університету ДФС України, член правління Асоціації юридичних клінік України, Цимбал М., старший викладач кафедри адвокатської майстерності та міжнародної юридичної практики Академії адвокатури України, директор Центру розвитку професійних компетентностей в Академії адвокатури України, представники Управління освіти Києво-Святошинського району м. Києва, Національної асоціації адвокатури України та інші.

Учасники обговорили положення щодо проведення конкурсу, організаційні моменти його проведення порядок відбору команд, формування їх у відповідності до проходження етапів та порядок визначення переможців. учасники визначили дату наступної зустрічі та окреслили завдання до наступної зустрічі. Турнір планується провести в грудні 2019 року в межах всеукраїнського тижня права.

В ході зустрічі члени оргкомітету відзначили,  що проведення таких заходів має суттєве значення як для школярів, які отримують можливість проявити себе, зарекомендувати, перед представниками професійної юридичної спільноти та  науковцями, а школам та вчителям продемонструвати рівень підготовки своїх вихованців.