Відбулась олімпіада з психології

Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Психологія».

24 лютого 2020 року в Навчально-науковому інституті гуманітарних наук Університету ДФС України відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Психологія». Олімпіаду було організовано і проведено кафедрою психології та соціології. До складу організаційного комітету увійшли: доцент кафедри психології та соціології Войтенко О.В., доцент кафедри психології та соціології Пєтухова І.О., старший викладач кафедри психології та соціології Харіна О.Є.

У заході взяли участь 27 студентів з різних Навчально-наукових інститутів. З привітальним словом, побажаннями успіху учасникам та короткою промовою про значущість та актуальність вивчення психології до студентів звернулася старший викладач кафедри психології та соціології Харіна О.Є.
Конкурсні завдання містили теоретичні, тестові питання та практичні завдання. Зміст завдань передбачав перевірку як теоретичних знань, так і практичних навичок студентів з психології.