ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ УДФСУ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ  НАУКОВИХ РОБІТ

ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ УДФСУ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

Здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування» Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи Університету державної фіскальної служби України Маргарита Задорожня та Василь Повч взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування», який проходив на базі Київського національного торговельно-економічного університету.

Цього року на розгляд журі конкурсу надійшло 93 наукові роботи. За результатами конкурсу здобувачі вищої освіти Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи Університету ДФС України Маргарита Задорожня та Василь Повч зайняли 19 місце в рейтинговому списку студентів-переможців із науковою роботою на тему «Особливості державної регіональної політики в контексті розвитку сфери охорони здоров’я» (науковий керівник – завідувач кафедри менеджменту, професор, к.т.н., доцент Микола Гусятинський).

Вітаємо переможців, бажаємо успіхів та нових наукових здобутків!