УДФСУ увійшов у перелік МОН

Міністерство освіти і науки України оприлюднило перелік навчальних закладів країни, які надають можливість навчатися віддалено. Як виявилося, їх не так і багато, а окрім Університету державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) там можна знайти лише:

• Освітній проект Preply.com;
  • Центр дистанційного навчання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;
  • Інститут дистанційних технологій навчання (ІДТН);
  • Українська система дистанційного навчання;
  • Центр дистанційного навчання світового банку;
  • Проблемна лабораторія дистанційного навчання;
  • Дистанційне навчання Академії цивільного захисту України;
  • Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконсінський Міжнародний Університет в Україні»;
  • Лабораторія дистанційної освіти Сумський державний університет
  • Лабораторія дистанційного навчання Київського національного торгово-економічного університету;
  • Інформація про системи видаленого навчання (Moodle);
  • Регіональний науково-методичний центр дистанційного навчання НАПН України при Дніпропетровському національному університеті ім.О. Гончара;
  • Інститут заочної і дистанційної освіти Придніпровської державної академії будівництва і архітектури;
  • Хмельницький національний університет;
  • Одеська національна академія харчових технологій.

Як раніше зазначалося, карантин не зміг поставити УДФСУ на паузу  і університет працює онлайн та успішно практикує дистанційне навчання з першого дня карантину, яке проходить у системі Moodle. Статистика користування системою показує хороші результати до 6000 відвідувань на день . А для зручності користування системою, створено Yuotube-канал з детальними відеоінструкціями, а також чат у Viber та Telegram, де можна написати зауваження, побажання та рекомендації чи отримати консультацію з будь-якого питання щодо навчання у Moodle.

Нагадаємо, УДФСУ спільно із управлінням освіти та науки Ірпінської міської ради, вирішили безкоштовно надавати усім школам Ірпеня доступ  до користування мультимедійно облаштованими аудиторіями та системою Moodle університету. У зв’язку з цим, було відзнято серію відео уроків для школярів.