Цифровізація освітнього процесу триває: наш досвід on-line захисту курсових робіт

“Варто тільки повірити, що ви можете – і ви вже на півдороги до цілі”

Теодор Рузвельт

Вже не перший рік наш Університет працює на базі сервісу Moodle. Це безкоштовна і відкрита система управління навчанням, яка може поєднувати у собі комунікацію між викладачами та студентами. Moodle надає безліч можливостей, серед яких: виконання завдань, завантаження файлів, обмін повідомленнями, оцінювання та календар подій. Завдяки наявності сервісів для вебінарів, відеоконференцій та семінарів став можливим і дистанційний захист курсових робіт.

Восьмого квітня на кафедрі відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Стратегічна ідея бізнесу» у  форматі відеоконференції. Члени комісії з захисту курсових робіт доценти кафедри економіки підприємства Калач Ганна Миколаївна, Гурочкіна Вікторія Вікторівна та Кравченко Маргарита Анатоліївна мали можливість отримати відповіді на поставлені запитання від студентів з різних регіонів України. І хоча  не всі студенти змогли взяти участь у захисті через певні технічні перешкоди, ми переконалися що карантин гарний час для тестування дистанційного виду навчання, для виділення його переваг, недоліків для подальшого доопрацювання, використання та удосконалення.