27 травня відбулася «Meeting with CGMA Emerging Leaders Competing teams (students and mentors)» від СІМА

Мали честь брати участь в онлайн-зустрічі з координаторами СІМА щодо умов участі студентів у конкурсі CGMA Emerging Leaders Competition та презентували  назва університету.   Учасниками конкурсу є 96 команд з 7 країн!На зустрічі були присутні капітани команд від нашого університету та наставник команд Мазіна Олександра Іванівна к.е.н., доцент, доцент кафедри бухгалтерського обліку.

Від Університету державної фіскальної служби України представлено 3 команди з ННІ обліку, аналізу та аудиту:

1. Команда “Dream Team” (Капітан-Карева О.В., Томша А.О., Шостак А.С., Кизюн В.М.). Девіз- Mind.  Determination.  Balance.
  2. Команда “Accountants” (Капітан- Потапенко В.Є., Коляда Т.М., Шитікова А.С., Задорожна М.П.)

Девіз- Accountants are a great force,You join us. Let’s do more work together, Let’s get to the goal faster!

1. Команда “Economic stars” (Капітан- Циганкова С.Л., Дубина Н.О., Гаврилюк В.Ю., Мазурок О.Р.).

Завдяки зустрічі отримали масу задоволення та інформації для подальших дій.  Бажаємо успіху та перемог командам та наставнику!