Проведено відкриту лекцію для здобувачів вищої освіти 1 курсу спеціальностей «Психологія» та «Філологія».

15 вересня 2020 року директор ННІ гуманітарних наук, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Є.М. Суліма провів відкриту лекцію для здобувачів вищої освіти 1 курсу спеціальностей «Психологія» та «Філологія». Під час лекції директор інституту звернув особливу увагу здобувачів на вибудову особистісної тракторії розвитку, планування власного професійного майбутнього уже сьогодні, наповнення студентських років активними справами як пізнавального, так і соціального характеру: «Бажання вчитися повинно стати не мрією, а реалізовуватися в конкретних кроках назустріч своїм життєвим цілям».

Є.М. Суліма зазначив, що принципом діяльності ННІ гуманітарних наук є принцип «Інститут – для студентів».