Посвята першокурсників  в інституті інформаційних технологій

Посвята першокурсників в інституті інформаційних технологій

За доброю традицією, яку в нашому інституті започаткували студенти старших курсів, відбулась посвята першокурсників.

Ми влаштували для новачків справжню магію та провели цікаву гру
Першокурсники були поділені на чотири «факультети»:
Слизерин
Пуффендуй
Гриффиндор
Когтевран

Для гри було розроблено спеціальну «валюту», яка призначалась за кожне виконане завдання.
В процесі «посвяти» здійснилось викрадення старост кожного «факультету».
Мета наших завдань – максимально познайомити студентів з адміністрацією інституту, з старшокурсниками, з навчальними аудиторіями та зонами відпочинку
Всі «факультети» швидко впоралися з своїми завданнями та повернули своїх товаришів за чесно зароблені кошти.
На зворотній стороні роздрукованих фото, студенти написали «Хто я у 2024?»
Надіємось, що на своєму випуску Бакалаврів, вони відкриють це послання та з радістю переглянуть свої юні мрії :relieved:
В кінці гри всі зачитали «Клятву студента ННІ ІТ», а найшвидша команда отримала смачний приз.
В результаті, ми підготували студентів до веселого студентського життя
Першачки зустрілись з перешкодою, коли викладачів немає на місці і нам доводиться їх шукати.
Зрозуміли, що у групі варто ділити обов’язки, бо одному справлятись тяжко :relieved:
Підготувались до того, що не завжди пари проходять на одному поверсі, а деколи нам доводиться бігати між поверхами різних корпусів.
Усвідомили, «хто стукає – тому завжди відкриють», але відкриють після того, коли ми «як Хатіко» посидимо під дверима хв зо 20.
Відчули доброту адміністрації нашого інституту та познайомились з їх почуттям гумору.
Свято закінчилось, а спогади та яскраві емоцію залишаться у студентів ще не на один рік.

Автор:Світлана Гнатюк