Університет вітає своїх науковців!

Університет вітає науково-педагогічних працівників закладу освіти з присвоєнням вченого звання професора, доцента, а також з присудженням наукового ступеня доктора наук відповідно до Рішення Вченої ради Університету та Рішення спеціалізованих вчених рад.

Наказом Міністерства освіти та науки «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 24 вересня 2020 року та внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України» від 24.09.2020 № 1188 затверджено:

1) Рішення Вченої ради Університету державної фіскальної служби про присвоєння вченого звання: професора

Мацелик Тетяні Олександрівні професора кафедри фінансового права;

Стежко Надії Володимирівні професора кафедри міжнародної економіки;

доцента:

Канцур Інні Григорівні доцента кафедри менеджменту;

Клименку Дмитру Борисовичу доцента кафедри банківської справи та фінансового моніторингу;

Ключці Ользі Володимирівні доцента кафедри фінансових ринків;

Лаговському Володимиру

Вікторовичу доцента кафедри економічної кібернетики;

Москаленко Наталії Віталіївні доцента кафедри банківської справи та фінансового моніторингу;

Назарову Миколі Ігоровичу доцента кафедри міжнародної економіки;

Починок Карині Борисівні доцента кафедри господарського права та процесу;

Самойловій Ірині Іванівні доцента кафедри менеджменту;

Стріяшко Галині Миколаївні доцента кафедри фінансового права

2) Рішення спеціалізованих вчених рад Університету державної фіскальної служби України про присудження наукового ступеня доктора наук:

Д 27.855.01:

Дем’янчук Ользі Іванівні, – за спеціальністю 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит»

Шевчук Сергію Васильовичу, – за спеціальністю08.00.03 з «Економіка та управління національним господарством»

Д 27.855.02:

Галай Вікторії Олександрівні, – за спеціальністю 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право»;

Д 27.855.03

Дідківській Галині Василівні, – за спеціальністю 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право»

3) Рішення спеціалізованих вчених рад Університету державної фіскальної служби України про присудження наукового ступеня кандидата наук:

Д 27.855.01:

Левшук Альоні Анатоліївні, – за спеціальністю 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит»;

Д 27.855.03:

Задерейко Світлані Юріївні, – за спеціальністю 12.00.09 «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність»;

Куликовичу Антону Юрійовичу, – за спеціальністю 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право».

Вітаємо науковців Університету та бажаємо подальших досягнень і професійного росту!