Привітання Анатолія Загороднього з нагоди обрання Президентом Національної академії наук України

Президентові

Національної академії наук України академіку

Загородньому А. Г.

Вельмишановний, Анатолію Глібовичу!

Дозвольте приєднатись до щирих вітань з нагоди обрання Вас Президентом  Національної академії наук України.

Знаючи Вас, як видатного українського фізика-теоретика,  ефективного організатора науки, а також як особистість з високовідповідальною державницькою  позицією та чуйну і уважну людину до кожного, хто налаштований на співпрацю, хочу побажати Вам нових сил, невичерпної енергії та міцного здоров’я для здійснення всіх задумів та планів, виправдання очікувань науковців та освітян щодо майбутнього розвитку науки в Україні.

Завжди готовий підтримувати та брати участь у Ваших наукових проектах щодо кроків на шляху виведення української науки на сучасний світовий рівень.

З великою повагою,

директор Навчально-наукового інституту