Відкрита лекція доктора філософських наук, професора, член-кореспондента НАПНУ, директора ННІ гуманітарних наук, професора кафедри психології та соціології Євгена Миколайовича Суліми

9 жовтня 2020 року доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАПНУ, професор кафедри психології та соціології Євген Миколайович Суліма провів відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Педагогіка» на тему: «Методологічні основи теоретичної і прикладної педагогіки» для здобувачів вищої освіти. На лекції здобувачі отримали ґрунтовні знання про історію розвитку дидактики, об’єкт, предмет та завдання сучасної дидактики, визначили основні тенденції національної системи освіти. На лекції панувала атмосфера довіри, конструктивної взаємодії, жвавої дискусії, кожен здобувач мав змогу висловити власну точку зору.