Відбулася онлайн-зустріч в рамках Дня відкритих дверей з майбутніми вступниками 2021 року

17 жовтня в Навчально-науковому інституті обліку, аналізу та аудиту відбулася онлайн-зустріч в рамках Дня відкритих дверей з майбутніми вступниками 2021 року. На віртуальний захід завітали 34 юних школяра та їх батьки з різних куточків України. Заступник директора з профорієнтаційної роботи Марина Кітченко презентувала інститут інформативно та відео-матеріалом. Доцент кафедри вищої математики Ольга Чернобай провела інструктаж та міні-тестування з підготовки до ЗНО з математики на Google хмарі. Даний тест пройшли 28 осіб, результати обговорили в групі.