![Відбувся день студента в ННІ ІТ Відбувся день студента в ННІ ІТ](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/IMG_20201115_220015_369-e1605631910181.jpg)
Відбувся день студента в ННІ ІТ
Студенти інституту інформаційних технологій переймали досвід успішних та досвідчених людей, галузей, за якими навчаються. Познайомилися з їх життєвим шляхом до успіху, студентськими роками. Студенти задавали питання та дослухались до філософських міркувань спікерів.
З нами сьогодні були:
- КОСІН Юрій Олександрович – український фотохудожник, фотодизайнер, медіа-художник, викладач, куратор, експерт фотовиставок та мандрівник.
- СТОРОЖЧУК Володимир Миколайович – начальник управління департаменту адміністрування митних платежів, митної вартості та митно-тарифного регулювання Державної митної служби.
- ГОЛОВІЙ Костянтин Павлович – випускник ННІ ІТ, Product Designer компанії Zemits. Розробник офіційних сайтів університету та інституту.
Насичений темп сучасного життя зумовив учасників до нових зустрічей та подій!