На Конференції трудового колективу УДФСУ учасники виступили проти реорганізації вишу

В Університеті державної фіскальної служби України відбулася Конференція трудового колективу в дистанційному форматі, на порядок денний винесено наступні питання:

1. Звіт ректора про діяльність Університету державної фіскальної служби України за 2020 рік та виконання умов Колективного договору.
  2. Про недоцільність реорганізації Університету державної фіскальної служби України.

По першому питанню ректор Павло Пашко прозвітував про діяльність Університету державної фіскальної служби України за 2020 рік та виконання умов Колективного договору.

Делегати Конференції трудового колективу одноголосно прийняли рішення щодо оцінки діяльності ректора Університету за 2020 рік задовільно.

Після обговорення другого питання «Про недоцільність реорганізації Університету державної фіскальної служби України» Конференція трудового колективу Університету ухвалила:

1. Вважати незаконним та недоцільним утворення закладу вищої освіти «Державний податковий університет» шляхом реорганізації через злиття Університету державної фіскальної служби України та Державної навчально-наукової установи «Академія фінансового управління».
  2. На виконання наказу Міністерства фінансів України від 28.08.2020 №535 «Про перейменування Університету державної фіскальної служби України» клопотати перед Міністерством фінансів України про затвердження Статуту Закладу вищої освіти Міністерства фінансів України «Державний податковий університет», який було направлено Університетом державної фіскальної служби України до Міністерства фінансів України 29.10.2020 (лист Університету державної фіскальної служби України від 29.10.2020 №2819/01-21).

Порушити питання перед Міністерством фінансів України щодо приєднання до Університету державної фіскальної служби України Державної навчально-наукової установи «Академія фінансового управління».