Привітання Зикун Наталії Іванівні з присвоєнням вченого звання професора!

Щирі вітання !

Від імені професорсько-викладацького колективу, працівників і студентів ННІ гуманітарних наук Університету державної фіскальної служби України вітаємо доктора наук із соціальних комунікацій, професора, завідувача кафедри журналістики, української словесності та культури Зикун Наталію Іванівну з присвоєнням вченого звання професора!

Бажаємо нових перемог та здобутків напрацювань і звершень, невичерпного джерела натхнення і завзяття, віри в себе, в очолювальний колектив кафедри, наснаги у професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!

Це почесне звання не лише гідне і заслужене визнання напрацювань Наталії Іванівни, але й вартий наслідування приклад наполегливості, цілеспрямованності, який має мотивувати, надихати всіх науковців нашого навчального закладу!

Міцного Вам здоров’я, життєвої енергії, підтримки родини, друзів та колег!

Пишаємося і радіємо Вашим успіхам!