Онлайн зустріч з  Олександром Гуназою  фахівцем у сфері захисту інформації, спеціалістом IT-галузі, учасником АТО, байкером та актором серіалу “Точка нуль”

Онлайн зустріч з Олександром Гуназою фахівцем у сфері захисту інформації, спеціалістом IT-галузі, учасником АТО, байкером та актором серіалу “Точка нуль”

Грудень місяць для особового складу Факультету податкової міліції Університету ДФС України виявився тяжким, оскільки сесія проходила в дистанційному режимі, що звісно ж ускладнило її…

Курсанти та студенти були напружені та сконцентровані на отриманні завітних «відмінно», а щоб бодай трішки відволіктись для усіх було організовано онлайн-зустріч з Олександром Гуназою. Він є фахівцем у сфері захисту інформації, спеціалістом IT-галузі, учасником АТО, байкером та актором серіалу «Точка нуль».

Платформа Zoom, особовий склад ФПМ, Олексій Бідношея, Оксана Сідун та Олександр Гуназа. Більше ніж 100 осіб були присутні на зустрічі і обговорювали про жарти, як спосіб зняти напругу, стрес і як з ним боротися та про життя в цілому.