В УДФСУ підвели підсумки зимової сесії: студентам та курсантам призначено іменні стипендії

В Університеті державної фіскальної служби України відбулося засідання стипендіальної комісії, де було розглянуто низку ключових та важливих питань. Зокрема, питання «Про призначення іменних академічних стипендій за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії у 2020/2021 н.р.».

Підсумовуючи розгляд питання, члени комісії постановили наступне:

1. Клопотати перед Міністерством фінансів України про призначення Академічної стипендії Президента України наступним здобувачам вищої освіти:

– Нізельській Марії Анатоліївні – студентці ННІ ЕОМС;

– Божук Ірині Іванівні – студентці ННІ права;

– Гордієнко Тетяні Віталіївні – студентці ННІ ОАА.

1. Клопотати перед Міністерством фінансів України про призначення Академічної стипендії Кабінету Міністрів України наступним здобувачам вищої освіти:

– Ясентюк Анастасії Сергіївні – студентці ННІ ФБС;

– Лозі Тетяні Василівні – аспірантці ННІ права.

1. Клопотати перед Міністерством фінансів України про призначення Академічної іменної стипендії ім. М.С. Грушевського наступним здобувачам вищої освіти:

– Красько Василині Василівні – студентці ННІ права;

– Бурдезі Катерині Олексіївні – аспірантці ННІ ОАА.

1. Призначити академічну стипендію імені Христофора Барановського Мороз Людмилі Олегівні – студентці навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи.
  2. Призначити Персональну стипендію Університету ДФС України:

– Угрюмовій Катерині Олександрівні – ННІ ФБС;

– Турпак Вікторії Сергіївні – ННІ ІТ;

– Романюк Анастасії Павлівні – ННІ ОАА;

– Шуляці Анастасії Володимирівні – ННІ права;

– Лінник Оксані Петрівні –ННІ ЕОМС;

– Думі Надії Валеріївні – ФПМ.

Вітаємо студентів з присвоєнням іменної стипендії та бажаємо успіхів у ІІ навчальному семестрі, а також нових перемог на навчальній ниві!