«Дебют першокурсника» в режимі онлайн: відбувся І етап конкурсу

В Університеті державної фіскальної служби України  відбувся один із етапів фестивалю-конкурсу «Дебют першокурсника» – «Творчий калейдоскоп». Конкурс уже став традиційним та проходить четвертий рік поспіль. Захід організовує Центр творчого розвитку та виховання студентів «Сузір’я» з метою об’єднання талановитої молоді в єдиному творчому пориві відстояти честь свого інституту. Участь у конкурсі взяли усі Навчально-наукові інститути та Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції.

Оскільки, цього року захід проходив у незвичних умовах, а саме з дотриманням карантинних обмежень, першокурсники були змушені підлаштуватися під ситуацію і проявити себе дистанційно. Усі справилися із завданням «на відмінно» і саме тому було прийнято рішення відмітити кожного учасника в його особливій номінації, а саме:

• ННІ права – за найкращий відео-проєкт «Творчого калейдоскопу» під назвою «Лист Святому Миколаю»;
  • ННІ гуманітарних наук – за найбільш об’ємну презентацію мистецьких жанрів у відео-проєкті «Творчий калейдоскоп»;
  • ННІ економіки, оподаткування та митної справи – за «Party в онлайн-форматі» у відео-проєкті «Творчий калейдоскоп»;
  • ННІ фінансів, банківської справи – за відеороботу «Краса дій та вчинків – дорожче успіху» відео-проєкту «Творчий калейдоскоп»;
  • ННІ обліку, аналізу та аудиту – за відео роботу про батьків «Мої батьки – мої крила за спиною» відео-проєкту «Творчий калейдоскоп»;
  • Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції – за професійно відзнятий відео-проєкт «Творчий калейдоскоп»;
  • ННІ інформаційних технологій – за найкращу профорієнтаційну спрямованість відео-проєкту «Творчий калейдоскоп»;
  • ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації – «За лаконічність» відео-проєкту «Творчий калейдоскоп» «…І один у полі воїн».

З відео-роботами учасників можна ознайомитися на офіційному YouTube-каналі УДФСУ, перейшовши за посиланням.

Проведення наступного етапу конкурсу під назвою «Студентський Майданс» заплановано на весну цього року.

Вітаємо першокурсників із дебютом і бажаємо яскравих студентських років, цікавого навчання та хороших друзів!