УДФСУ отримав доступ до провідної інформаційної платформи для вчених ScienceDirect

Університет державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) отримав доступ до повнотекстової бази ScienceDirect.

Зауважимо, що ScienceDirect – провідна інформаційна платформа Elsevier для вчених, яка містить майже 12 мільйонів елементів контенту з більш ніж 3500 журналів і понад 34000 електронних книг, довідників, наукових збірників. На основі цієї платформи у 2002 році було створено базу даних Scopus. Короткий зміст більшості публікацій на платформі є у вільному, безоплатному доступі. Але для отримання повних текстів публікацій потрібно оформлення платної підписки, яка відтепер є в УДФСУ.

Повнотекстова база ScienceDirect доступна на сайті Наукової бібліотеки  університету library.nusta.edu.ua у рубриці «Передплачені ресурси» або за посиланням https://www.sciencedirect.com/

Нагадаємо, що минулого  року УДФСУ отримав доступ до повних текстів публікацій міжнародного наукового видавництва Springer Nature.  А науковий фаховий журнал «Економічний вісник. Серія: фінанси, облік, оподаткування», засновником якого є УДФСУ, відтепер представлений у базі даних EuroPub (Лондон) та  на платформі J-Gate.