В ННІ гуманітарних наук відбулася нарада: основну увагу приділи акредитації

В ННІ гуманітарних наук відбулася нарада: основну увагу приділи акредитації

У Навчально-науковому інституті гуманітарних наук під головуванням директора Євгена Суліми відбулася адміністративна нарада із завідуючими кафедр та гарантами діючих та майбутніх освітніх програм.

Було заслухано ряд нагальних питань, зокрема особливу увагу приділено якості надання освітніх послуг та можливостям її підвищення; про готовність до акредитації освітньо-професійної програми «Журналістика і зв’язки з громадськістю»; про необхідність ліцензування нових магістерських освітніх програм, намічено наступні кроки для досягнення поставлених завдань.

Окремим блоком розглядалось питання проведення профорієнтаційної роботи кафедр Інституту. Вирішено: заступнику директора Інституту започаткувати моніторинг профорієнтаційної роботи на систематичній основі щотижня; зосередити роботу даного напрямку на адресному залученні абітурієнтів до профорієнтаційних, виховних, наукових, організаційних та інших заходів з метою популяризації спеціальностей ННІ гуманітарних наук і спеціальностей Університету загалом. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *