Відбулась відкрита лекція на тему «Основи фінансової санації підприємства»

24.02.2021р. відбулось відкрите лекційне заняття Калач Ганни Миколаївни, к.е.н, доцента кафедри економіки підприємства Навчально-науковий інститут економіки, оподаткування та митної справи для групи ЕМУ 20-1 з дисципліни “Антикризове управління підприємством”, на тему «Основи фінансової санації підприємства»!!! Заняття проходило у системі MOODLE, Ганна Миколаївна ознайомила здобувачів вищої освіти з економічною сутністю фінансової санації підприємства як дієвим способом уникнення банкрутства підприємства, навчити формулювати професійні задачі в сфері фінансової санації та розв’язувати їх, обираючи належні напрями і відповідні методи для їх розв’язання, беручи до уваги наявні ресурси, навчити  обґрунтовувати управлінські рішення щодо вибору джерел фінансування санаційних заходів підприємства.

Студенти активно приймали участь у лекції, наводили приклади. Лектор повністю розкрив зміст кожного питання, а мультимедійна презентація посилила зрозумілість, логічність і повноту викладення матеріалу лекції.