Відбулася зустріч в.о. ректора Антона Монаєнка із здобувачами вищої освіти

В Університеті державної фіскальної служби України (далі –УДФСУ) вдруге відбулася онлайн-зустріч в.о. ректора Антона Монаєнка зі здобувачами вищої освіти УДФСУ. Захід проводиться за ініціативи ректора, з метою обговорення актуальних питань, що цікавлять студентів та курсантів.

Участь у зустрічі взяли в.о. студентського ректора Тетяна Яковлева, голова Профкому студентів та курсантів УДФСУ та ІДКЕП Анна Бережна, голова Наукового товариства студентів та курсантів Назар Цимбалюк, а також представники від Навчально-наукових інститутів та Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції. Присутні мали можливість задати питання та отримати вичерпні відповіді на них.

Такі зустрічі будуть проводитися кожної п’ятниці, щоб здобувачі вищої освіти УДФСУ мали можливість отримувати оперативні відповіді на питання, які їх цікавлять та турбують.