В УДФСУ розробили веб-навігатор публікаційної активності науково-педагогічних працівників

В Університеті державної фіскальної служби України розробили пошукову платформу «Веб-навігатор публікаційної активності науково-педагогічних працівників Університету ДФС України». Новий інформаційний інструмент розробили фахівці Наукової бібліотеки з метою оперативного моніторингу представлення науковців університету у світовій науковій спільності, поширення результатів наукових досліджень науково-педагогічних працівників (НПП), популяризації наукової діяльності університету та покращення наукометричних індексів, які підвищують рейтингові показники науковців і закладу вищої освіти в цілому.

Пошукова платформа «Веб-навігатор публікаційної активності науково-педагогічних працівників Університету ДФС України» дозволяє оцінити вклад кожного НПП у науковий доробок університету, використовуючи лише одну активну Google-таблицю у режимі 24/7 з будь-якої точки світу та будь-якого технічного пристрою, який підтримує інструменти Google.

Варто зазначити, що ресурс дає можливість відслідкувати наявність інформації про науковця в інформаційно-аналітичній системі «Бібліометрика української науки», у реєстрі «Науковці України», відслідкувати цифровий ідентифікатор ORCID, проаналізувати публікаційну активність науковця у пошуковій системі Google Академія (Google Scholar), міжнародних наукометричних та реферативних базах WoS (Publons) та Scopus, промоніторити наявність робіт науковця в інституційному репозитарії УДФСУ, переглянути наявність свідоцтв про авторське право та перейти на усі вищевказані ресурси за прямими гіперпосиланнями.

Веб-навігатор розміщений на сайті Наукової бібліотеки http://library.nusta.edu.ua/ у розділі «Науковцям» та доступний за прямим посиланням:

Крім цього, форма веб-навігатора відкрита для завантаження та подальшого використання без будь-яких обмежень.