УДФСУ взяв участь у II онлайн-тренінгу зі створення кейс-клубів

У рамках реалізації Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» до якого долучився  Університет державної фіскальної служби України (УДФСУ) відбувся другий онлайн-тренінг зі створення кейс-клубів «За яку ниточку тягнути, коли починаєте вирішувати кейс?». У заході взяли участь представниці Навчально-практичної лабораторії «Юридична клініка» Іванна Гайдей та Анна Динюк.

Під час тренінгу було розглянуто  питання:

• З чого починати розв’язок кейсу;
  • Базові принципи структурування;

Відмітимо, що участь у тренінгах та робота у кейс-клубі допомагає студентам розвивати аналітичні та комунікаційні навички, покращує уміння пояснювати інформацію, візуалізувати та презентувати її. А залучення до проєкту викладачів УДФСУ відкриває нові можливості для розвитку інноваційної складової освітнього процесу, популяризації кейс-культури в університеті та поліпшенню практичної складової підготовки здобувачів вищої освіти.

Нагадаємо, що загалом тренінгів має бути сім, які можуть відвідати усі бажаючі за посиланням.

За оновленням інформації слідкуйте на нашому офіційному сайті та у соціальних мережах.