Круглий стіл «Синергетичні драйвери розвитку обліку, податкового аудиту та бізнес-аналітики»

15.04.2021 р. відбулося засідання за круглим столом, що пройшов в рамках роботи Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Синергетичні драйвери розвитку обліку, податкового аудиту та бізнес-аналітики».

Захід такого формату є нагодою для потужної наукової дискусії. Нам вдалося створити платформу для вільного обміну думками всіх небайдужих. Зареєстрованих учасників було 84 особи.

Зі словами привітання виступили: Шевчук Олег Анатолійович, професор, д.е.н., перший проректор з навчально-методичної та виховної роботи Університету державної фіскальної служби України. Краєвський Володимир Миколайович, професор, д.е.н., директор ННІ обліку, аналізу та аудиту Університету державної фіскальної служби України.

Основними доповідачами були: Вовчук Наталія Іванівна, повноважний представник СІМА в Україні; Легка Валентина Григорівна, виконавчий директор Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України; Рогозний Сергій Анатолійович, директор ТОВ МІК «СТАРТ», керівник комітету з фінансів, Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України; Панков Дмитро Олексійович, д.е.н., професор, завідувач кафедри бухгалтерського обліку, аналіза та аудиту в галузях народного господарства Білоруського державного економічного університету; Григорой Лілія, декан бухгалтерського факультету, PhD, Академія економічних наук Молдови; Косовець Любов Володимирівна, СEO of the IAPBE (Іnternational Alliance of Professional Business Elites) Великобританія; Ковбель Артем Ігорович, керуючий партнер Crowe Erfolg (Crowe Global) – Top-8 аудиторських компаній у світі, сертифікований аудитор, член міжнародних організацій АSIS, ACFE, ACSP, автор книги «Forensic. Хроники аудитора. Искусство расследования людей и денег»; «Forensic. Хроники аудитора. Преступление и наказание»; Поліщук Сергій Володимирович, к.е.н., сертифікований аудитор, сертифікований бухгалтер, член Ради Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України, керівник Комітету з питань професійної етики; Мазур Наталія Анатоліївна, професор, д.е.н., завідувач кафедри економіки підприємства, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка; Мацелюх Наталія Петрівна, д.е.н., професор кафедри економічної теорії, Університет державної фіскальної служби України; Колісник Олена Пилипівна, к.е.н., доцент, завідувач кафедри бухгалтерського обліку, Університет державної фіскальної служби України; Лісовий Андрій Васильович, д.е.н., професор кафедри аудиту та економічного аналізу, Університет державної фіскальної служби України; Паянок Тетяна Миколаївна, к.е.н., доцент, завідувач кафедри управлінського обліку, бізнес-аналітики та статистики; Мазіна Олександра Іванівна, к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку, ННІ обліку, аналізу та аудиту, Університет державної фіскальної служби України; Матюш Ігор, аспірант Білоруського державного економічного університету; Цеханович Віктор Борисович, аспірант Луганського національного університету ім. Т.Г. Шевченка; Грищук Єлизавета Сергіївна, здобувач ступеня PhD – аспірант кафедри бухгалтерського обліку, Університет державної фіскальної служби України; Муравський Олександр Юрійович, здобувач ступеня PhD – аспірант кафедри бухгалтерського обліку, Університет державної фіскальної служби України «Оптимізаційне моделювання в управлінні трансфертними цінами»

Висловлюємо щиру подяку нашим партнерам-консультантам і підприємцям, викладачам вітчизняних та міжнародних навчальних закладів — за небайдуже ставлення до проблем бухгалтерського обліку та оподаткування, та активну позицію у пошуку дієвих способів їх подолання.

Особливу подяку хочемо висловити надійному партнеру – Рогозному Сергію Анатолійовичу, директору ТОВ “МІК СТАРТ” за надану допомогу у проведенні круглого столу.