Курсантка УДФСУ Надія Дума перемогла у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Курсантка Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Університету державної фіскальної служби України Надія Дума перемогла у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань «Цивільна безпека (Цивільний захист)» і посіла призове ІІІ місце. Роботу на конкурс підготовлено під науковим керівництвом к.т.н., доцента кафедри товарознавства та техногенно-екологічної безпеки Навчально-наукового інституту інформаційних технологій Ірини Сагайдак.

Підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань «Цивільна безпека (Цивільний захист)» проходила 15-16 квітня 2021 року в Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків). Захист робіт відбувався онлайн з використанням платформи ZOOM, під час якого автори презентували наукову доповідь та захистити результати своєї наукової роботи.

Відмітимо, що на рецензування конкурсній комісії надійшло 67 студентських наукових робіт з 28 закладів вищої освіти.

Вітаємо нашу курсантку з перемогою та бажаємо подальших звершень!

Довідково: З результатами конкурсу можна ознайомитися на сайті  Національного університету цивільного захисту України за посиланням: https://nuczu.edu.ua/ukr/rezultaty-konkursu