Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт

Участь у наукових дослідженнях – визначальна особливість навчання у виші. Наукові результати засвідчують як талант і системну роботу найбільш наполегливих студентів, вміле наукове кураторство їхніх наукових наставників, так і форми й методи організації наукової діяльності закладу вищої освіти, його стратегічні пріоритети. Важливим здобутком – результатом спільних зусиль – стають наші перемоги у наукових заходах, які переконані, матимуть з часом практичний ефект, сприятимуть удосконаленню суспільної практики.

Нині вітаємо безумовних переможців ІІ туру Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт, які вибороли свої перемоги – І місце – у напруженій конкурентній боротьбі, обійшовши декілька десятків сильних конкурентів з провідних університетів України:

Дмитро Гурін,

спеціальність «Транспортне право»,

науковий керівник: Обривкіна О.М., к.пед.н., доцент кафедри цивільного права та процесу;

Ольга Кацан,

спеціальність «Журналістика»,

науковий керівник: Зикун Н.І., д.н.із соц..ком, професор, завідувач кафедри журналістики, української словесності та культури.

Пишаємося Вами і бажаємо нових величних здобутків!