Навчально-науковий інститут вітає учасників ІV Всеукраїнського мистецького конкурсу «Податкова абетка»

24 квітня в Університеті відбувся останній в цьому навчальному році День відкритих дверей. На офіційній частині, традиційно, до майбутніх вступників звернувся в.о. ректора А. Монаєнко, а також виступила Перший заступник Голови державної податкової служби України Н. Рубан. Після цього вступники ознайомилися з особливостями вступної кампанії 2021, пріоритетами навчання та можливостями працевлаштування від Приймальної комісії та Відділу профорієнтації, практики та сприяння працевлаштуванню. Після офіційної частини розпочала роботу платформа Навчально-наукового  інституту фінансів, банківської справи, на яку долучилося 60 учасників. Цього разу майбутні вступники ознайомилися із особливостями та конкурентними перевагами фінансової професії від доцента кафедри фінансів імені Л.Л. Тарангул О. Сокирко. Сподіваємося, що вступники оберуть для навчання саме наш навчальний заклад та наш навчально-науковий інститут.