Студентка УДФСУ Анастасія Лучук перемогла у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентка Навчально-наукового інституту права Університету державної фіскальної служби України Анастасія Лучук перемогла у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» і посіла почесне І місце.

Роботу на конкурс підготовлено під науковим керівництвом доцента кафедри кримінального права та кримінології Наталії Лугіної.

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» проходив у Національному авіаційному університеті.

Вітаємо студентку та наукового керівника! Пишаємося вашими досягненнями і бажаємо подальших перемог!