Студентка УДФСУ Інна Босак перемогла у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентка Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Університету державної фіскальної служби України (УДФСУ) Інна Босак перемогла у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінансові розслідування» та посіла I місце.

Студентка представила на конкурсі роботу на тему: «Використання тактико-криміналістичних комплексів під час фінансових розслідувань: Вітчизняний та світовий досвід», науковий керівник – начальник кафедри фінансових розслідувань Олена Калганова.

Відмітимо, що цього року ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінансові розслідування» проходив в УДФСУ.

Вітаємо нашу студентку та наукового керівника! Бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!