Відбувся тренінг на тему “Медичне страхування”

26.04.2021  члени НЛ “Юридична клініка” ННІ права УДФСУ разом з викладачами кафедри фінансового права та членами наукового товариства кафедри фінансового права «Фінансовий юрист» ННІ права Університету ДФС України провели  тренінг на тему: “Медичне страхування” для студентів Університету третього віку «СВІТ» УДФСУ.

Тренінг провели студенти-консультанти НЛ «Юридична клініка» – Нікітіна Софія та Володько Микита.

Також, до нас приєдналася Саксонова Ірина Володимирівна – фінансовий консультант компанії Євролайф, яка поділилася своїм досвідом та розповіла нам про медичне страхування виходячи з практичної точки зору.

Під час тренінгу дізнались про наступне:

• Що таке медичне страхування;
  • Як воно здійснюється та які випадки можуть підлягають страхуванню;
  • Страхування при Covid-19;
  • Та на що потрібно звертати увагу при медичному страхуванні;

Також були розкриті й інші питання, якщо вам стало цікаво ми можемо надати конспект тренінгу.

Дякуємо організаторам за цікаву інформацію!