Студентка УДФСУ Олена Карева перемогла у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентка Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту Університету державної фіскальної служби України Олена Карева перемогла у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування» і отримала Диплом ІІІ ступеня.

Роботу на конкурс підготовлено під науковим керівництвом доцента кафедри бухгалтерського обліку Олександри Мазіної.

Підсумкова науково-практична конференція II етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування» проходила 15 квітня 2021 року у Національному університеті «Чернігівська політехніка» в форматі онлайн-відеозв’язку (Zoom Video Communications).

Вітаємо студентку та наукового  керівника з перемогою. Бажаємо творчих успіхів та натхнення у подальшій науковій роботі!